Telefon
WhatsApp
cam balkon izmir

Hakkımızda

Firmamız 05.05.2005 tarihinde kurulmuştur.

Çalıştığım firmalardan aldığım eğitim düsturu ile hizmetlerime  bu zamana kadar edinmiş olduğum servis hizmeti ve sistem uygulamalarındaki tecrübelerimi, müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda kurdurmayı planladıkları sistemler için yapacağımız tüm uygulamalara yansıtmayı hedeflemekteyiz.

Bu bağlamda gelecek için kurulan sistemler;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek, kaliteli, güvenli ve yüksek teknoloji ürünlerin, doğru tesisat kurulumu ile sistem ömrünü uzatan uygulamalar yapılmasına önem vereceğiz.

Satış sonrası verilmesi gereken hizmeti çok iyi bilmemiz, kurulacak olan sistem hakkında iyi değerlendirme yapmamıza neden olacağı gibi, uygulama ve sistem çözümünün doğru yapılmasına en büyük katkıyı sağlayacağından da eminiz.

Bu bilinçle kurulacak sistem ne olursa olsun önemli olan kurulum yapılmasının değil, kurulacak sistemin çalışma ömrü boyunca en yüksek faydayla hizmet vermesinin önceliğini sağlama gerekliliğini esas alacağız.

Sonucun iyi olması için; doğru keşif, doğru sistem tasarımı, doğru proje, uygun cihaz, doğru montajın yapılması. Yani seçilen ürünü işletmeye almaya kadar geçen sürede en doğru, en iyi ve en hızlı hizmeti vererek sağlanması hedefimizdir.

Müşteri Görüşleri